Аваков завершив розслідування вбивства Шеремета: Винними оголошені ветерани, волонтери та якісь невідомі - адвокат

Аваков завершив розслідування вбивства Шеремета: Винними оголошені ветерани, волонтери та якісь невідомі - адвокат
22.05.2020 16:08
shadow

Національна поліція завершила досудове розслідування у відношенні підозрюваних у скоєнні вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявив адвокат Юлії Кузьменко Тарас Безпалий, зазначають .

Об этом сообщает Компромат вики


“Зараз повідомляють про завершення досудового розслідування. Сьогодні винесли постанову, матеріали відносно Кузьменко, Антоненко, Дугарь виділили в нове провадження і зразу оголосили про завершення досудового розслідування”, – сказав він.

Адвокат повідомив, що тепер йому мають вручити відповідні документи. Потім пообіцяв надати деталі.

Захист Яни Дугарь також підтвердив, що найближчим часом їм повинні повідомити про завершення розслідування.

Крім того, 22 травня не відбулося засідання суду щодо запобіжного заходу Кузьменко. Адвокат просив скасувати її арешт, проте засідання було перенесено на 27 травня. Причина – не з’явилися прокурори, а також не привезли підозрювану і не забезпечили зв’язок з нею.

Як повідомлялося раніше, підозрюваним в організації вбивства журналіста Шеремета змінили підозру, оскільки у справі з’явилися невстановлені особи, які є організаторами.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/avakov-zavershyv-rozsliduvannia-vbyvstva-sheremeta-vynnymy-oholosheni-veterany-ta-volontery--advokat-328997.html”