​Посаджу кожного: "слуга народу" заявив про участь топ-чиновників і політиків у великих "схемах"

​Посаджу кожного: "слуга народу" заявив про участь топ-чиновників і політиків у великих "схемах"
04.06.2020 00:01
shadow

У середу, 3 червня, депутат від партії "Слуга народу" Гео Лерос передав в НАБУ імовірні докази про корупційні схеми топ-чиновників і політиків в Києві.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.


Нардеп приніс флешку з даними можливих доказів причетності до корупції. Він зазначив, що вони були скопійовані з комп’ютера Дениса Комарницького — колишнього депутата Київради і колишнього співголови фракції Блоку Леоніда Черновецького.


"На цій флешці — всі докази того, що я сказав: схеми (корупційні — "Апсотроф") міста Києва, як розподіляються ці гроші, кому вони "заходять", які компанії несуть відповідальність, хто з ключових чиновників відповідає за подібні схеми і хто в результаті буде нести відповідальність. Це десятки компаній, це десятки топ-чиновників, це величезні багатомільярдні бюджети, які заходили в місто Київ", — розповів Лерос журналістам, пише видання "Новое время".Також в цей день депутат розповів про корупцію на засіданні Верховної Ради, зазначивши про флешку з даними. Він підкреслив, що до "схемами" причетні також керівник Офісу президента Андрій Єрмак і народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко.


"Сьогодні о 09:00 у мене був брифінг в НАБУ, де я надав безпрецедентні докази топ-корупції в місті Києві. Де главою цієї ОЗГ (організованої злочинної групи — "Апостроф") є Андрій Єрмак, є його кум і наш колега по фракції (Лерос мав на увазі Миколу Тищенка — "Апсотроф"), де Денис Комарницький, "приглядаючий" за Києвом, направляє всі "потоки" через Андрія Єрмака, і зараз зосереджуються ці кошти на місцевих виборах", - заявив Лерос з трибуни парламенту.


Він сказав, що посадить кожного причетного до корупції.


"Я хочу звернутися до цієї ОЗГ і сказати, що під вами земля буде "горіти", — заявив Гео Лерос і опублікував частину матеріалів в соцмережі.
Він нагадав, що колишній депутат Київради Комарницький, перебуваючи на посаді голови наглядової ради Київміськбуду, став великим акціонером цієї компанії, переоформивши пакет акцій на себе.


"Денис Комарницький "працює" в столиці не тільки через комунальні підприємства. У 2016 році компанія "Екобудтрейд", у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Кучер і Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини Подільсько-Воскресенського моста. До управління цим підприємством мають відношення сестра нардепа Тищенко Юлія і її чоловік Герман Блінов", — написав Лерос.

Як повідомляв "Апостроф", раніше депутат Гео Лерос також розкрив корупційний скандал за участю топ-чиновників.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-06-03/posazhu-kazhdogo-sluga-naroda-zayavil-ob-uchastii-topchinovnikov-i-politikov-v-krupnyh-shemah/199208”