Новий російський парламент має ухвалити рішення про повернення Криму під контроль України – Каспаров

21.11.2020 17:05
shadow
Каспаров: Анексію необхідно кардинально переглянути в новій Росії

Питання анексії Криму влада РФ має переглянути. Про це російський опозиційний політик, член постійного комітету Форуму вільної Росії Гаррі Каспаров заявив виданню "Крим.Реалії" в коментарі, опублікованому 21 листопада.

Об этом сообщает Русский слон

"Анексію необхідно кардинально переглянути в новій Росії, якщо ця Росія буде демократичною. З точки зору більшості учасників нашого форуму, майбутнє країни пов’язане з парламентаризмом і відмовою від імперської суті держави. Це передбачає і відмову від усіх анексій і претензій на будь-які території, які раніше входили до складу Російської імперії чи Радянського Союзу", – сказав опозиціонер.

За його словами, "імперська політика у XXI столітті не приносить нічого, крім бід і розчарувань, серед інших і самій Росії".

"До чого, крім збагачення путінських олігархів, призвели його авантюри в Сирії, у Лівії? Перегляд цієї політики неминучий, просто Крим стоїть осібно: у різних політичних сил у майбутній Росії, швидше за все, буде спокуса використати кримську карту, знову зіграти на квазіпатріотичних почуттях росіян", – пояснив Каспаров.

Він вважає, що "рішення про повернення Криму під контроль України має бути ухвалене новим російським парламентом негайно. А ось технологія передачі, який час вона займе ‒ це вже інше питання".

"Як впливати на путінський режим прямо зараз? Проблема в тому, що Захід розніжений, він звик до комфортного життя. Усі ці сотні мільярдів доларів, які путінські подільники вкачали в західну економіку, вже створили такий плацдарм, і їх дуже важко зігнати з нього. Реальні санкції, що б’ють по путінському режиму, призводитимуть до певних витрат і для самого західного істеблішменту. Але як тільки там з’явиться політична воля, ситуація різко зміниться. Ресурсів у США більше ніж достатньо, і вони можуть швидко поставити Росію на місце", – заявив Каспаров.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/novij-rosijskij-parlament-povinen-prijnjati-rishennja-pro-povernennja-krimu-pid-kontrol-ukrajini-kasparov-1528382.html”