"Результат втрати стабільності всередині країни": Ель Мюрид вказав на "тривожну" тенденцію в російському суспільстві

"Результат втрати стабільності всередині країни": Ель Мюрид вказав на "тривожну" тенденцію в російському суспільстві
21.11.2020 18:47
shadow
У Росії все частіше фіксують прояви невмотивованої агресії серед населення.

У російському суспільстві спостерігається серйозна радикалізація. Країну охоплює хвиля невмотивованої агресії. Це дуже небезпечний сигнал. Про проблему Росії, з приводу якої всі мовчать, написав на своїй сторінці в Facebook російський блогер Ель Мюрид, передають .

"Епідемія психічних розладів накриває країну", — повідомив Мюрид.

Об этом сообщает Московский репортер

Показовим інцидентом, на його думку, є недавній інцидент в маршрутці Санкт-Петербурга, коли чоловіка вбили за прохання надіти маску. На думку Ель Мюрида, це результат агресивної риторики Кремля.

По всій видимості, у населення сформувалися так звані "ветеранські синдроми", які характерні для військових і післявоєнних періодів. За даними експертів, в цей складний період з різними психічними розладами можуть зіткнутися до 20% населення — мільйони людей.

"З однієї соціальної катастрофи ми увійдемо в іншу, причому на самому ділі це одна, пов’язана з собою катастрофа", — написав Ель Мюрид.

Він вважає, що країна увійшла в період хаосу на тлі втрати управління. "А головний автократ безвилазно сидить у бункері і імітує управління країною. Логічно, що все розвалюється і розпадається з подвоєною швидкістю", — констатував російський блогер.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/rezultat-vtraty-stabilnosti-vseredyni-krainy-el-miuryd-vkazav-na-tryvozhnu-tendentsiiu-v-rosiiskomu-suspilstvi-353254.html”