Мендель потрапила у новий скандал після публікації статті про Зеленського та олігархів

07.03.2021 17:49
shadow


Вибачень від прессекретарки президента Юлії Мендель вимагає шведський економіст, старший науковий співробітник “Atlantic Council” Андерс Аслунд.

Об этом сообщает КОД ЮА


Про це повідомляє .


Зазначається, що причиною цього стала інформація щодо олігархів. Днями Мендель опублікувала на сторінці у Twitter свою статтю для американського аналітичного центру “Atlantic Council”. Там вона розповіла про те, що президент готовий кинути виклик олігархам. У коментарі до посту прессекретарка зазначила, цитую:


“Попередні українські лідери багато говорили про деолігархізацію, але мало зробили. Зеленський прагне, аби його дії говорили самі за себе”, – зазначила вона у коментарі до свого посту.


Андерс Аслунд прокоментував допис Мендель, запитавши, чи правда це, і чи може Зеленський кинути виклик Коломойському, чи той, як він написав “досі міцно з ним пов’язаний?” Мендель заявила, що Аслунд пише це під впливом старої дезінформації. Після чого в коментарях розгорілася суперечка. Аслунд зазначив, що Зеленський не сказав нічого негативного про Коломойського та попросив надати докази і вибачення.


Читайте також: “Грабуй, гвалтуй, *би гусей”: Мендель жорстко зганьбила Зеленського через “плівки Єрмака”


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/mendel-potrapyla-u-novyy-skandal-pislia-publikatsii-statti-pro-zelenskoho-ta-oliharkhiv/”