В «Українському Дунайському пароплавстві» знову гаряче Избранное

09.03.2021 13:38
shadow

Не встиг керівник «Українського Дунайського пароплавства» Олексій Хомяков відійти після останніх «пригод», пов’язаних із обшуком у нього в автомобілі, як хлопці в мундирах сказали йому: «І знову доброго дня».

Не так давно СБУ провело обшуки у приміщеннях УДП та відзвітували , що попередили втрату 455 суден і барж державного флоту, заблокувавши спробу незаконного відчуження майна УДП топ-менеджментом компанії. Аферу було організовано під виглядом «реорганізації» діяльності пароплавства. Своїми діями організатори могли завдати шкоди державі на більш ніж 2 млрд грн. Не обійшлося в цій ситуації і без пана міністра Інфраструктури Владислава Криклія, адже для реалізації схеми зловмисники надали в профільне Міністерство документацію щодо нульової вартості флоту, узгодження якої дозволило самостійно розпоряджатися держмайном. А таке узгодження ніяк не змогло б пройти повз увагу Міністра.

Як повідомив канал Портовик – 3 березня 2021 року СБУ прийшло з обшуками до УДП у зв’язку з розслідуванням справи дочірньої компанії BSC Business Shipping Company, через яку Олексій Хомяков та Владислав Криклій надають майно УДП в оренду.

Спритний Хомяков зметикував, що до чого і заздалегідь дав команду зняти всі таблички і номери на дверях кабінетів по всій будівлі УДП. Тільки не врахував він, що хлопці в погонах знали чітко, куди йти і по чию душу.

Буяджи

До речі, подейкують що під час обшуку у нашого головного героя знайшли чималу суму валюти в євро. А чим же ще мали розрахуватися угорці з нашими «висококласними менеджерами"? – Точно не гривнею…

Але саме цікаве все ще попереду

У «канторських» є 100 % -ва інформація про причетність Хомякова до роботи  на ФСБ. А ось тут, так би мовити, «вечір перестає бути томним…».

До речі, саме з приходом Олексія Хомякова на посаду  повністю зупинена позовна робота по відновленню права власності на будівлю УДП в самому серці Будапешта. Мабуть, ФСБ-шники через «Інтерліхтер» завербували Хомякова на свою сторону. А якщо врахувати причетність його і його близьких до діяльності «Альфа Банку» стає все зрозуміло, чому пан Хомяков праціює на країну – агресора, нехтуючи державними інтересами України.

На такий поворот подій в своїй кар’єрі молодий політик на прізвище Криклій точно не розраховував (нагадаємо, що ці питання «кришує» саме він). Проте, схоже, що засланий козачок Хомяков все ж буде віддуватися за всю компашку один, а Криклій, як тільки запахло смаженим - почав зливати свого поплічника.

Так що пароходскому менеджеру вже сміливо можна готувати ручки під кайданки. Що-що, але на «засланих козачків» в «канторі» реагують жорстко і моментально.

Одним словом, сюжет закручується дуже цікавий…!